5 aizraujošas nodarbes, ko pasākt karstā vasaras dienā

Ūdens atrakcijas – jebkas, kas saistīts ar ūdeni un jautrību. Braukšana ar ūdens motociklu, vai ūdens slēpēm. Ja esat lielāka kompānija, tad pavisam jautri būs, ja uzrīkosiet stafetes ūdenī, piemēram, jūras krastā. Tā būs fiziska slodze, draugu saliedēšana un jautrība vienlaikus. Paņemat līdzi ūdens atribūtiku un aiziet!

Bērniem variet piedāvāt smilšu skulptūru sacensības, vai sacensības – kurš ilgāk noturēsies uz piepūšamā paklāja ūdenī, viļņos. Ūdenī spēlēt bumbu arī būs daudz jautrāk nekā uz sauszemes.

Izjāde ar zirgiem – visiem jau zināms, ka šobrīd jau izjādi ar zirgiem piedāvā ne tikai aplokā, bet arī skaistās vietās pa mežu, vai gar jūru. Un nav pat jābūt profesionālim. Vari izvēlēties arī izjādi, kur Tev būs pavadonis, kas visu kontrolēs. Un vai tas nebūtu romantiski, siltā dienā ar zirgu soļot gar jūru un tvert saules starus?

Dabas takas – Latvijā ir tik skaistas daba. Un tā ir pilna skaistu dabas taku. Labums ir tas, ka tās būs piemērotas jebkuram cilvēkam, jo ir atrodamas gan īsas takas, gan garas takas, kas būs piemērotākas sportistiem vai fizisko aktivitāšu cienītājiem. Ja dosies ceļā ar bērniem, tad iesakām izvēlēties vietas, kur ceļā būtu sastopami pārsteigumi bērniem. Piemēram, takas, kur ir koka figūriņas un stafetes. Neaizmirstiet paņemt līdzi groziņu un kādā skaistā vietā uztaisīt neaizmirstamu pikniku.

Zvaigžņu vērošana – skaidrā vasaras naktī, kad zvaigznes kļūst spožākas un naktis romantiskākas, iesakām aizbraukt uz jūras krastu un apgulties savos guļammaisos un vienkārši pabūt un izbaudīt cik mazi mēs esam un cik liels ir visums.

Ja gadījumā Tev vēl nav guļammaiss, bet šajā vasarā vēlies piedzīvot šo zvaigžņu vērošanu,guļammaisa iegāde internetā būs visizdevīgākais risinājums. Iesakām iegriezties mājās lapā 220.lv, kur tie pieejami par visizdevīgākajām cenām tieši Tev.

Pilsētas svētki – vasarās katrā pilsētā norisinās pilsētas svētki, kas ir lielisks veids apceļot Latviju un ne tikai pabūt pasākumos, bet arī iepazīt pilsētas, kurās neesi bijis.