Ja Rainim būtu printeris

Esmu gandrīz 100% pārliecināta, ka arī Rainis būtu labprātāk izmantojis www.kartridzuuzpilde.lv pakalpojumus nekā cīnījies ar rakstāmmašīnas lentas nomaiņu pats. Arī viņš noteikti būtu izvēlējies arvien jaunu kārtridžu pirkšanu vietā izvēlēties to uzpildi. Kārtridžu uzpildes servisi, tāpat kā Rainis, atbalsta, iespējams, ne tik populāro uzskatu, ka nedarbojošās lietas nav jānomaina uz citām, bet tās iespējams uzlabot. 

Cik reizes Rainim būtu jānomaina printera kārtridži?

Vairāku lugu un dzejoļu krājumu autoram kārtridžus nomainīt noteikti vajadzētu, taču cik bieži, to precīzi noteikt nevar, jo īsti jau tomēr nezinām, vai Rainis bija tas haotiskais rakstītājs, kas pēc uzrakstītā un izprintētā teksta atkal grib to mainīt, vai tomēr tas lēnais, ilgi sēdošais domātājs. 

Kārtridžu uzpildes speciālisti saka, ka vidēji tos var uzpildīt 4-10 reizes, un tad gan parasti ir jāiegādājas jauni. 1 uzpildāmā kārtridža dzīves ilgums ir atkarīgs no tā kvalitātes, un tāpat arī servisa meistaru profesionalitātes. 

Rainis noteikti varētu uzticēties pieredzējušajai servisa komandai no kartridzuuzpilde.lv, lai savus printera kārtridžus varētu uzpildīt vairākkārt. Viņi rūpīgi ievēro darba tikumu, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus un uzpildīšanas tehnoloģijas.

Vai Rainis paspētu uzrakstīt dzejoli, kamēr stāvētu rindā?

1 kārtridža uzpildei nepieciešamas apmēram 10-30 minūtes. Tikai video materiālā, kas redzams šeit https://www.youtube.com/watch?v=dhDaKSzou50, to var izdarīt 2 minūtēs. Šādos video nekad nerāda kārtridžu uzpildes sagatavošanās procesu, kas arī paņem savu daļu laika. Ja papildus nepieciešama tehniskā apkope vai šis kārtridžs ražots tikpat kā Raiņa laikos, tad serviss aizņems nedaudz vairāk laika, un arī tu pa to laiku varēsi radīt kādu četrrindi. 

Ja nu Rainis tomēr atnāktu ar savu veco rakstāmmašīnas lentu?

Rakstāmmašīnas lentu, kuru fascinējošā kārtā nomainīt prot pat Toms Henks (https://www.youtube.com/watch?v=GBbsNKaVAB0), kartridzuuzpilde.lv nomainīt gan nepiedāvās, taču ir iespēja iegādāties t.s. savietojamo jeb alternatīvo kārtridžu. Tā ir ierīce, ko var izmantot oriģinālā kārtridža vietā. Savietojamais kārtridžs atbilst visām oriģinālā kārtridža kvalitātēm un parametriem, turklāt tam parasti ir zemāka cena. Rainim galu galā būtu jāpielāgojas 21. gadsimtam.

Ja tomēr beigusies iedvesma…

Ja dižajam dzejniekam būtu iestājies sausais periods un viņš nevarētu uzrakstīt ne pušplēsta vārda, tad par printera kārtridžu viņam tomēr būtu jāparūpējas. Ja tas pārāk ilgi stāv nelietots, tad tinte var izžūt, un tad tā uzpildīšana var sagādāt grūtības. Tāpat arī tukšu to nekad nevajadzētu atstāt. Arī tas var pasliktināt iespējas to atkal uzpildīt.

‘’Gudrībai ir robeža, bet muļķībai nav!’’ Rainis nobļautos, kad printeris paziņotu, ka jaunuzpildītais kārtridžs printerī ir tukšs. Kārtridžu uzpildes komanda saka, ka tas tā var būt. Tintes līmeņa kontroles iespēja ir pieejama tikai jauniem kārtridžiem. Printeris iegaumē tikai jaunu kārtridžu un tajā ieprogrammēto paredzēto printējamo lappušu skaitu. 

‘’Ne vienmēr tehnoloģijas zina labāk kā cilvēks,’’ Rainis nopriecātos. Kad arī jaunuzpildītā kārtridža tintes dienas būs skaitītas, to varēs saprast no printējuma blāvās krāsas.

Aizrakstījies, ka pats vairs nesaproti, ko uzrakstīji?

Ja ir uznākusi Raiņa cienīga iedvesma, kad neko citu par rakstīšanu vairs neredzi, tad der tomēr apskatīties, ko tad galu galā esi arī saprintējis. Ja burtu vietā parādās ķeburi, tad šīs lapas vēl neizmet. Kopā ar kārtridžu tās ir vērts aiznest uz kartridzuuzpilde.lv salonu, kuri veiks tava kārtridža tehnisko apkopi. Varbūt pietiks vien ar kādas kārtridža detaļas nomaiņu.  

Tintes vai lāzerprinteri

Rainim, strādājot mājās, noteikti pietiktu ar tintes printeri, jo neliela apjoma vajadzībām tas ir piemērotāks un izdevīgāks par lāzerprinteri. Kad Rainis sāka strādāt laikrakstā ‘’Dienas lapa’’, tad gan printeru eksperti viņam ieteiktu izvēlēties lāzerprinteri, kas ir piemērotāks lielāka apjoma printēšanai. Kārtridžu uzpildes komanda no kartridzuuzpilde.lv apkalpo un tirgo arī lāzerprinteru tintes uzpildāmās ierīces.

Rainis noteikti sarakstītu vēl vairāk, ja viņam būtu tādi datori un printeri, kādi pieejami mums!