Ar ko Tu esi labāks?

compensa apdrošināšana

Salīdzinām taču daudz un dikti, vai ne? Vēl vakar, veikalā pērkot pārtikas produktus ceļā no darba, salīdzināju divus dažādus piena iepakojumus un ražotājus. It kā jau saturs vienāds – piens. Tomēr cena atšķiras, iepakojums arī, visticamāk, tātad atšķiras arī saturs? Ar ko? Vienam tauku saturs augstāks, otrs dabīgs un sludina sevi kā eko un veselīgu produktu. Visbeidzot lēmu pragmatiski – par praktiskāko iepakojumu. Bet tas tāds steigas lēmums – cik ilgi es stāvēšu pie piena plaukta veikalā. Un vispār, stāsts šoreiz nemaz nav par pienu.

Tātad – salīdzinām! Visbiežāk jau cenu. Ja pērkam vienu vai otru produktu, pakalpojumu, skatāmies, kurš no tiem būs lētāks, ja piedāvātais saturs ir identisks. bet ja tas atšķiras? Tad jau varam sākt vērtēt pēc satura, cenu atstājot otrajā plānā. Protams, ja runa ir par tik ikdienišķu lietu, kā piens, varam izvēlēties arī pēc cenas, bet, ja pērkam, piemēram, apdrošināšanas polisi – vēlamies taču saņemt labāko nodrošinājumu, ne vienmēr zemāko cenu.

Pēc cenas skatoties, Compensa ir viens no draudzīgākajiem apdrošinātājiem. OCTA polise, kas ir identiska pie visiem apdrošinātājiem, Compensa piedāvājumā ir viena no lētākajām (skatoties dažādus interneta salīdzināšanas kalkulatorus). Bet tad seko citas polises – KASKO, mājoklis, ceļojums un tā tālāk. Un tad nu cenas var atšķirties, bet kā ar saturu?

Compensa saviem klientiem piedāvā gan dažādus vērtīgus papildinājumus, kas tiek nodrošinātas iegādājoties apdrošināšanas polisi. Piemēram, apdrošinot auto ar KASKO, papildus saņemam diennakts tehnisko palīdzību uz ceļa vai nomas auto, tiklīdz tas nepieciešams. Ja gadās tā, ka auto tiek ievietots servisā, bet pārvietoties ar kaut ko taču nepieciešams – lūk arī nomas auto iespējas. Tāpat remontu, kurā servisā vēlamies remontēt un atjaunot savu auto, izvēlamies paši pēc sava skatījuma un vēlmēm. Savukārt mājokļa apdrošināšanas polisi pērkot, papildus iegūstam arī diennakts tehnisko palīdzību – namdari, santehniķi, atslēdznieku – tūlīt un tagad, kad tas nepieciešams, kā arī tiek apdrošināti elektroniskie riski. Turklāt – civiltiesiskās atbildības apdrošināšana polisē iekļauta bez maksas – neatkarīgi no tā, vai vēlies apdrošināt savu vai īrētu mājokli.

Ja salīdzinām – kurš piedāvā vairāk, šo visu ņemam vērā. Cena ir tikai viens faktors, kas, iegādājoties apdrošināšanas polisi, varbūt arī nav pats svarīgākais. Vēlamies taču lai saturs un nodrošinājums būtu pēc iespējas labāks, pārdomātāks un izdevīgāks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *